BaByliss: Pro krásné a zdravé vlasy

Praha 16. října 2020

Každou ženu potěší dárek, který jí pomůže v péči o dokonalý vzhled. Nové kulmy a žehličky BaByliss Paris s šarmem francouzského kadeřníka vykouzlí perfektní účes snadno, rychle a hlavně šetrně.

Nová kulma BaByliss Paris W2447E s nastavitelnou teplotou si díky unikátnímu tvaru poradí s jednoduchým vytvářením vln. Teplota v rozmezí od 160 do 200 °C dává možnost přizpůsobit se charakteru a typu vlasů ve třech stupních. Aby péče o vlasy byla šetrná, jsou desky kulmy vyrobeny z keramiky a technologií „Advanced Ceramics“, která pomáhá udržovat stálou teplotu. Pro vyšší bezpečnost vybavili výrobci kulmu funkcí automatického vypnutí. Komfort užívání zajišťuje LED indikátor zapnutí a studená koncovka kulmy včetně 2,5 metru dlouhého kloubového napájecího kabelu. Součástí balení je i elegantní obal s teplu odolným vnitřkem, který je možné používat během nebo po úpravě vlasů.

Doporučená cena BaByliss Paris W2447E je 1 690,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Nejnovější model parní žehličky na vlasy BaByliss Paris ST492E nabízí cestu šetrného způsobu vyrovnávání vlasů pomocí vodní páry. Elektrický generátor zajišťuje nepřetržitý proud páry, která skrz mikroperforované otvory proniká do vlasů. Je vybavena keramickými topnými deskami o rozměrech 39 x 100 mm a nádobou na vodu o velikosti 12 ml a také technologií Tech „Advanced Ceramic TM“. Přístroj dává na výběr z 5 teplotních stupňů od 150 do 230 °C, aby úprava odpovídala typu vlasů. Pro slabé, jemné, odbarvené či barvené vlasy se hodí nižší stupeň, pro silné vlasy naopak vyšší. Žehlička je nahřátá již během 20 vteřin, což snadno poznáte díky LED indikátoru teploty. Pohodlné užívání umožňuje 2,5 metru dlouhý kloubový napájecí kabel a teplu odolná podložka, kterou je možné využít během nebo po úpravě vlasů. Kontrolu nad spotřebičem zaručuje LED indikátor zapnutí a pro zvýšení bezpečnosti je žehlička vybavena funkcí automatického vypnutí.

Doporučená cena BaByliss Paris ST492E je 2 390,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let.

U nového modelu automatické loknovací kulmy BaByliss Paris C1800E si nemusíte dělat starosti s tím, že nejste proškolený kadeřník. Je jedno, zda máte prameny vlasů ve správném a požadovaném úhlu. Kulma nabízí funkci nastavení směru natáčení loken, díky níž budou vaše kadeře vždy pod kontrolou. Je vybavena také funkcí páry, která dává vlasům šetrnou péči. Teplotu je možné uzpůsobit podle typu vlasů v rozmezí od 190 do 230 °C. Časové nastavení umožňuje přizpůsobit efekt požadovanému účesu – 8 vteřin pro ležérní vlny, 10 pro měkké vlny a 12 pro pevné vlny. Celková variabilita přístroje tak v úhrnu nabízí až 54 možností nastavení. Aby bylo zaručeno bezpečné užívání spotřebiče, je přístroj vybaven režimem spánku a funkcí automatického vypnutí. Do výbavy také patří praktický kloubový napájecí kabel o délce 2,5 metrů a LED indikátor.

Doporučená cena BaByliss Paris C1800E je 3 790,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 let.

Žehlička na vlasy BaByliss Paris ST496E je další novinkou v sortimentu parních žehliček. O šetrnou péči o vlasy se postarají destičky o rozměru 39 x 100 mm s luxusním diamantovo-keramickým žehlicím povrchem, které se dokážou nahřát už za 20 vteřin. Nepřetržitý proud páry z nádoby na vodu o velikosti 12 ml zajišťuje elektrický generátor. Přizpůsobení péče podle typu vlasů zaručuje 5 možností teplotního nastavení na škále od 150 do 230 °C. Žehlička je vybavena technologií „Tech Advanced Ceramic TM“ a funkcí automatického vypnutí. Ovládání a manipulaci ulehčují LED indikátory zapnutí a teploty, praktický kloubový 2,5 metru dlouhý napájecí kabel a teplu odolná podložka. 

Doporučená cena BaByliss Paris ST496E je 2 890,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let.

Monika Straková

O značce BaByliss PARIS:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *