Gentlemanem (nejen) o Vánocích

Praha 14. září 2020

Lámete si hlavu nad tím, co letos nadělíte své mužské polovičce pod stromeček? Pokud ano, tak nezoufejte – máme pro vás tip. Pánské zastřihovače od francouzské značky BaByliss Paris potěší každého muže!

Zastřihovač vlasů BaByliss E990E vydrží díky lithium-iontové baterii na jediné nabití až 160 minut bezdrátového provozu. Je vybaven břity z japonské oceli, která díky své ostrosti zajistí jednoduché a hladké stříhání i delších vlasů. Pro jednoduché čištění jsou čepele odnímatelné a omyvatelné. Má 8 výměnných hlav a 5 možností nastavení délky střihu na břitu pomocí otočného kolečka. Dohromady pak kombinace těchto variant nabízí 45 různých délek střihu od 0,6 do 28 mm. Aktuální nastavení se zobrazuje na LCD displeji, stejně jako zbývající životnost baterie. Perfektní design v černo-modrém ladění navíc udělá z dárku dokonalý prvek pánské toaletní výbavy. Součástí výbavy je i praktické ochranné pouzdro.

Doporučená cena BaByliss E990E je 2 590,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Výkonný pánský univerzální zastřihovač vousů BaByliss T890E nabízí dokonalý design a možnost vedle samotného zastřihování také tvarování vousů či strniště. Přesné čepele z japonské oceli jsou odnímatelné i omyvatelné, a hlavně si dokážou poradit s hladkým řezáním i přes silnější vousy. Délka zastřihování je nastavitelná pomocí kolečka na 24 poloh od kratšího strniště po delší vousy v rozmezí 0,5 – 12 mm. Rovnoměrné zastřihování zajišťuje ochranný hřebenový nástavec. Plné a rychlé nabití lithium-iontové baterie do 2 hodin umožní bezdrátové používání přístroje až po dobu 120 minut. Do výbavy patří také praktické pevné ochranné pouzdro.

Doporučená cena BaByliss T890E je 2 790,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Dalším skvělým tipem je bezdrátový multifunkční zastřihovač BaByliss MT890E. Poradí si (téměř) se vším – dokáže upravit strniště, vousy i zastřihnout chloupky v nose či uších. Pro dlouhodobé a výkonné bezdrátové použití je poháněn lithium-iontovou baterií s výdrží až na 120 minut. Plné nabití přitom díky rychlonabíjecímu systému netrvá déle než 2 hodiny. Přesné čepele z japonské oceli se postarají o velmi hladké střihy. Zastřihovač má 5 výměnných hlavic včetně planžetového holicího nástavce, nastavitelné nástavce pro vousy i strniště, 2 nástavce na obočí a 3 na tělo. Pro praktické využití jsou nástavce omyvatelné a přístroj je 100% vodotěsný, takže je vhodný i pro použití přímo do sprchy. Součástí balení je i transportní vak.

Doporučená cena BaByliss MT890E je 2 190,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Monika Straková

O značce BaByliss PARIS:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *