Upravené vousy dělají gentlemana

Praha 4. srpna 2020

Dopřejte si luxusní péči o vaše vousy jako v klasickém pánském holičství. Upravená tvář, ať už na hladce oholená nebo se zastřiženým strništěm je znakem každého gentlemana. Pro pohodlnou úpravu vousů vezměte na pomoc zastřihovače vousů od francouzské značky BaByliss Paris T881E nebo T885E. Zastřihují, tvarují a oholí vousy jako profesionál, a to v pohodlí vlastní koupelny.

Zastřihovače na vousy T885E nebo T881E jsou určeny pro drátové i bezdrátové využití, přičemž po 8 hodinách nabíjení vydrží až 60 minut provozu. Ochranný hřebenový nástavec zajistí rovnoměrné zastřihování v rozmezí od 0,5 do 12 mm, které lze jednoduše nastavit prostřednictvím otočného kolečka. Celkem tak získáte 24 zastřihovacích variací vhodných od kratšího strniště po delší vousy.

Balení je doplněno praktickým ochranným pouzdrem a u zastřihovače T885E ještě hřebenem na vousy. Oba zastřihovače mají elegantní a moderní design v černo šedém ladění, přičemž model T881E je doplněn o stříbrné prvky a model T885E o prvky v rose gold.

Doporučená cena BaByliss Paris T881E a T885E je 1.290, – Kč. Výrobce na zastřihovače poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.  

Monika Straková – PHOENIX COMMUNICATION

O značce BaByliss PARIS:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *