Felix Černoch: APEL na kmenové výtvarníky SSPE člensky sdružené i přidružené

Praha 3. srpna 2020

V rámci olomouckého sjezdu se počítá s prezentací Vaší tvorby i jména. Stane se tak ve dvou sálech Arcibiskupského paláce, a to přes uzamykatelné vitríny.

Každý z Vás má nárok obeslat proponovanou expozici jedním grafickým listem typu exlibris podle svého vlastního výběru. Nerozhoduje vročení a není limitováno ani námětové zaměření nebo technika jeho ztvárnění. Upřednostňují se spíše menší formáty, dejme tomu do rozměru A 4, a to ryze z důvodu prostorového umístění. Každopádně by však měly být charakterizující vizitkou profesionální úrovně i umělecké hodnoty Vaší osobnosti.

Vzhledem k tomu, že výstava svou instalací překročí časový rámec konání sjezdu, nelze počítat s návratností daných exponátů. Zůstanou však ve vlastnictví a disponibilitě Spolku, což lze chápat jako jisté zpoplatnění účasti formou daru. Artefakt, jenž Vás má či bude reprezentovat, dodejte nejpozději do konce měsíce srpna 2020 na naši novou poštovní adresu:  Spolek sběratelů a přátel exlibris, Banskobystrická 2085 / 1,   Praha 6 – Dejvice,  PSČ 160 00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *