Kvalitní svačinka na výlet

Klatovy 31. července 2020

Léto je obdobím, ke kterému bezpochyby patří mnoho výletů a na každou správnou cestu nesmí chybět kvalitní svačinka.  Kuřecí šunka prsní zauzená nejvyšší jakosti, krájená od Drůbežářského závodu Klatovy dokonce získala certifikát České cechovní normy a plní tak očekávání i těch nejnáročnějších strávníků.

Ať už pro vás nebo pro vaše děti, tak právě Kuřecí prsní šunka nejvyšší jakosti zauzená, krájená 100 g od DZ Klatovy je kvalitní a chutnou svačinkou. Obsahuje 95 % masa a je zpracovaná z celosvalových poctivých kuřecích prsou. U dospělých se mnohdy zanedbává pravidelné stravování, ale u dětí je něco takového vyloučeno. Proto je důležité mít s tebou svačinku, která bude chutnat.

Zauzení dodává šunce na šťavnatosti a chuť je daleko výraznější. Plní tak náročné očekávání nejmenších a nejvybíravějších strávníků. Šunku si jistě zamiluje celá rodina nejen jako vydatnou svačinku, ale i jako rychlou a lahodnou večeři.

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, a nejen plátek šunky k housce, zkuste domácí pomazánky. Existuje mnoho způsobů na přípravu jednotlivých pomazánek, jednou z nich je tradiční šunková. Stačí smíchat nadrobno nakrájenou šunku s pomazánkovým máslem a trochou tvarohu, ochutit pepřem, solí a je hotovo.  Lze také přidat čerstvé bylinky, třeba pažitku či vařené vejce.

K zakoupení je například v řetězcích Billa.

Jana Okapalová, Denisa Schönigerová

O společnosti Drůbežářský závod Klatovy a.s.

Drůbežářský závod Klatovy a.s. je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 850 t masných výrobků. Česká kvalita našich potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3 000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Vybrané produkty si dále mohou zákazníci zakoupit přímo ve dvou podnikových prodejnách v Klatovech. Drůbežářský závod Klatovy a.s. zaměstnává přibližně 800 lidí. Více informací naleznete na: http://www.dzklatovy.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *