Žák Ladislav: Chce se mi zvracet…

Praha 1. února 2020

Budu stručný. Je mi opravdu špatně z toho, že žiji v zemi a jsem občanem země, která odmítla poskytnout humanitární pomoc na žádost jiné země.  Vnímám to jako osobní urážku a ponížení, že budu spojován v očích svých bližních ve světě s takovým barbarstvím. Rád bych i touto cestou sdělil, že se od takového ubohého počínání České republiky jako její občan s veškerým možným důrazem distancuji. Zároveň budu hledat cesty, jak osobně přispět k řešení problémů epidemie koronaviru v Číně, které jsou i mými problémy. 

Věřím, že někdo zkušenější a povolanější, než jsem já, vytvoří možnost pomoci pro lidi, kteří, tak jako já, nechtějí žít v hanbě, kterou na ně jejich vlastní politické elity uvalily. Rád se zapojím. Pokud ne, poradím si sám a dám ostatním vědět.   

5 komentářů: „Žák Ladislav: Chce se mi zvracet…

 • 1.2.2020 (19:01)
  Permalink

  Dobrý den, nejsem tak radikální jako Vy, nicméně je mi z toho smutno. Lidé by si měli pomáhat a za vzniklé situace vlastně pomáháme sami sobě, protože nikdo neví, jestli někdy nebudeme potřeboval pomoc my. Zajímalo by mne, jestli takové jednání patří mezi evropské hodnoty či nikoli?

  Reagovat
 • 1.2.2020 (19:30)
  Permalink

  Odhaduje se , že Čína svoji virovou bublinou vydělala na pádu akcii západních společností působících v Číně kolem 20 mld USD a navíc jejich zisky už budou zůstávat v Číně.
  Státní cynismus, takže se cítím rovněž velice špatně.

  Reagovat
 • 1.2.2020 (20:28)
  Permalink

  Plný souhlas….na UA cpeme peníze horem dolem, do tramtarií rovněž….
  Pár nemyslících idiotů má orgasmus, poškodili Čínu…
  Mezinárodní ostuda světového kalibrukarol

  Reagovat
 • 2.2.2020 (19:22)
  Permalink

  Pane Ladislave souhlasím „virová bublina“ opravdu generuje peníze jenže na úkor obyčejných čínských občanů. Pamatujeme na vakcínu „TOMIFLU“ , koliž že jich Česká republika nakoupila a celý svět díky hamižnosti globálu…ale i v takové době solidárnost je potřeba a nutnost, protože dáváte vzkaz ne politickým elitám, ale tomu obyčejnému čínskému lidu.
  A pane kolego z jiného ranku………………………..A ty naše elity co poškozují Čínu tím máte na mysli koho? Předpokládám, že máte na mysli ty co bez ostychu generují do České republiky šedou čínskou ekonomiku……

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *