František Sentenský: Gorbačov jako kat posledního vězněného nacisty

Praha 7. prosince 2019

Dostala se mi do ruky knížka, která odpovídá na mnohé z toho, co je zakryto mlhou lží a polopravd. Rozebírá témata, jejichž vysvětlení oficiálním historikům příliš nejdou. Alespoň ne věrohodně.

Už jste si někdy položili některou z následujících otázek? Jak je možné, že zatímco ve válce jedni přijdou o vše, a teď se nebavím o životech, ale jen o majetku, jiní neuvěřitelně bohatnou?

Jak je možné, že ti, co pomáhali Hitlerovi, jsou najednou hrdinové a ti co bojovali proti němu jsou veřejným nepřítelem č. 1?

Jak je možné, že Hitler byl považován (politiky západních velmocí) ještě v roce 1939 za největšího Němce všech dob, v roce 1938 v Timesech dokonce vyhlášen mužem roku, a přesto pražská kavárna může dostat žlučníkový záchvat, že jej nějaký spisovatel nazval gentlemanem? (Což bylo na tu dobu spíš zdrženlivé.)

Jak je možné, že po zabrání Čech byl Hitler pořád ještě pašák, ale po “nezabrání” Slovenska a Zakarpatí to byl (ze dne na den) agresor?

Jak je možné, že Ukrajina byla nejbohatším státem SSSR a po odtržení od toho “chudáka a vyděrače” se místo blahobytu dostala na samo dno lidské bídy?

Jak je navíc možné, že v Rusku, které mělo přece ekonomicky kleknout, je několik nejbohatších regionů světa?

Jak je naproti tomu možné, že USA, ač mají dva oceány, mají ohromnou rozlohu a tak půlku světa si ještě poměrně bezostyšně přivlastňují, tak přesto mají přes 30 000 000 lidí pod hranicí bídy?

Není náhodou všechno nějak jinak?

Na většinu z těchto otázek najdete v knize vyzdrojované odpovědi nebo alespoň vysvětlení jak fungují mocenské siločáry v našem světě.

A na samém závěru se i dočtete proč (tady si dovoluji citovat) “…díky prostořekosti negramotného politika Michaila Gorbačova, …” zemřel jako poslední host jednoho britského vězení, poslední vězněný nacista a pobočník führera Rudolf Hess. Vůbec zvláštní člověk to ten Hess byl. Nejdřív se vlastnoručně uškrtil a potom oběsil. To vše v 93 letech.

Proč by se však měli Angličané bát toho, co by Hess tolik let po válce povídal? Jenže on byl vyslancem Hitlera v Anglii. To je ten památný let, o kterém nám historici mlží. Např. že letěl zradit svého vůdce. Jenže teprve po jeho návratu se začaly dít věci, pro které byl Hitler vyzbrojen a financován.

Proč Angličané nevyužili mnoho nabídek k odstranění Hitlera přímo německými generály, když to ještě šlo?

Na tyto otázky Vám tato kniha odpoví. Není to šokující kniha. Spoustě lidí už došlo, že věci se udály jinak, než jak je nám předkládáno. Ale překvapivá jistě. Není to ani kniha o obhajobě Hitlera. Tato kniha – a opět mi dovolte citovat, “…vám povypráví o skutečných tvůrcích a podněcovatelích nejhorší války v lidských dějinách.” Tato kniha je totiž především o obrovském investičním projektu. Zatím nezvládnutém. Zatím.

A kdo si řeknete, to jsou jen dějiny, teď už máme klid, tak tomu bych ji doporučil dvojnásob. Skutečného cíle druhé světové války totiž nebylo dosaženo, investice zatím vyšly nazmar. Ale všechno se začíná až nepěkně přesně opakovat. Kdo chce vidět, uvidí to.

Kniha se jmenuje: Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina od Nikolaje Viktoroviče Starikova.

K dostání zde: https://zakazanevzdelani.cz/

Pěkné počtení

PS: Měl bych tady ještě pár vzkazů pro “pomocníky”:

Všichni, kdo byli a jsou k úkolům války (to neplatí jen o 2. světové válce) vybráni/vybíráni a vyzbrojeni, byli/jsou a dozajista i budou později zrazeni a zlikvidováni.

Pokud děláte “užitečného idiota” někde ve chvilkách, v pražské kavárně nebo v nějaké politické  neziskovce, nechte si za to alespoň dobře zaplatit. Rozdávají se tady obrovské peníze. A jestli to dotujete ze svého? Tak jste rozesmáli nejen mě. K smíchu ale už není, že ničíte vlastní zem a k smíchu Vám nebude, až se Vám to povede. Tu možnost totiž nelze vyloučit. Ale Vaše pozice se tím k lepšímu  nezmění.

4 komentáře: „František Sentenský: Gorbačov jako kat posledního vězněného nacisty

 • 7.12.2019 (9:00)
  Permalink

  Fakt pozoruhodné. Knihu si opatřím.

  Reagovat
 • 7.12.2019 (17:52)
  Permalink

  Rozklad současného světa projde rukami Británie….

  Reagovat
 • 8.12.2019 (15:17)
  Permalink

  Bylo to mraveniště zájmů. Asi v polovině jakýsi „hitler“ a vedle jakýsi Evian a odvrácení se samotných Židů, a jakýsi „mnichov“ a pak – byly bezdůvodné stalinovy Gulagy ? A co ty stovky policejních hlášení o řádění sudeťáků, jejichž kopie jsou uloženy hned nad strojopisy vlastenců z Tobruku, co publikuje Military Forum, čtvrtletník Svazu důstojníků a praporčíků Armády České republiky…. A přesto zázrak_75 let existuje Evropa bez leteckých náletů a svoboda převažuje nad nesvobodou.

  Reagovat
 • 8.12.2019 (18:30)
  Permalink

  Ahoj, tu knihu od Starikova jsem četl a je výborná. Krok za krokem vysvětluje, proč se Hitler dostal k moci, jak postupoval na svojí cestě v souvislosti s událostmi v SSSR a jak jeho hvězda stoupala přímo úměrně tomu, jak ztrácel vliv Trocký v SSSR. Jinými slovy řečeno, Hitler měl udělat to, co nezvládl Trocký -. rozkouskovat Rusko, zotročit jeho občany a přírodní zdroje předat západním korporacím. Stalin mu do toho hodil vidle a „sejmul“ i Hitlera. Proto také Angličané donutili Beneše, aby předal výzbroj ČSR Hitlerovi a české fabriky aby vyráběly zbraně pro Hitlera, a proto se Hitler stal „agresorem“ když odmítl obsadit Slovensko a Podkarpatskou Rus – Angličané chtěli, aby byl co nejblíž sovětské hranici.

  F. T.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *