Centrum Černý Most připravilo pro adventní období bohatý program

Praha, 3. prosince 2019

Těsně před Štědrým dnem budou moci zákazníci nakupovat pozdě do noci.

O víkendu začalo adventní období a v Centru Černý Most zároveň odstartoval měsíc plný vánočních akcí pro děti i dospělé. Na co se mohou návštěvníci centra těšit? Na Mikuláše na ledě, vystoupení pěveckých sborů, ale také na dobrodružnou zónu Ledové království 2 nebo prodlouženou otevírací dobu.

Vánoční nákupy nutně nemusí být jen otrava. Shon a stres končí, sváteční atmosféra začíná. Konkrétně v Centru Černý Most už ve čtvrtek 5. prosince. Zejména děti se mohou těšit na tradiční mikulášskou nadílku. Ta proběhne hned na několika místech:

· od 15.00 do 18.00 hod. Mikuláš s andělem a čertem navštíví restaurační zónu;

· od 16.00 do 17.00 hod. dětský koutek v restauraci Globus;

· a chybět nebude ani Mikuláš na ledě od 15.45 do 18.00 hod. Děti v maskách budou mít vstup na kluziště před západním vstupem do centra zdarma.

Pravidelný adventní program a společné koledování

Každé adventní úterý, vždy od 15.45 do 18.00 hod., bude probíhat zdarma bruslení pro děti členů věrnostního programu. Dětské středy v Maxíkově se pro změnu ponesou v duchu vánočních zvyků a tradic z různých koutů světa. Každý pátek od 17 hod. pak závěr týdne zpříjemní vystoupení pěveckých sborů u vánočního stromu v restaurační zóně.

„Věříme, že milovníci vánočních koled se s námi rádi zapojí do celorepublikové akce s názvem Česko zpívá koledy, která proběhne ve středu 11. prosince od 18.00 hod.,“ dodává Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Betlém a Ledové království pod jednou střechou

Vánoční atmosféru v centru dotvoří betlém s živými zvířaty a vyřezávanými dřevěnými sochami od mistra řezbáře pana Kužela. Návštěvníci ho najdou před západním vstupem do centra. Na živá zvířátka se návštěvníci mohou přijít podívat 13.–15. a 20.–22. prosince, a to v čase od 12.00 do 18.00 hod.

Především děti určitě ocení nově otevřenou dobrodružnou zónu Ledové království 2, která vyrostla na Central Plaza. Interaktivní „městečko“ děti přenese do Království Arendelle, ve kterém se stejně jako pohádkoví hrdinové postaví kouzelné síle přírody. Na čtyřech stanovištích budou připraveny úkoly na motivy oblíbené pohádky. Za jejich splnění si ti nejšikovnější odnesou i některý z tematických upomínkových předmětů. Atrakce je otevřená denně od 21. listopadu do 31. prosince, vždy v čase 10.00–18.00 hod. Výjimkou bude pouze Štědrý den, Boží hod a svátek svatého Štěpána, kdy bude zavřeno celé centrum. Na Silvestra bude zóna otevřena do 14.00 hod.

Z kluziště do relax zóny

Ve Vánoční relax zóně TV Nova na Central Plaza se zabaví jak děti, tak dospělí. Od 16. do 23. prosince se zde můžete naladit při sledování pohádkových příběhů. Aktivní vyžití zákazníci centra najdou na ledové ploše kluziště před západním vstupem. Je otevřené každý den od 9.00 do 21.00 hod. (24. prosince 9–14 hod., 31. prosince 9–16 hod.). Na místě je také půjčovna a brusírna bruslí, šatna nebo stánky s občerstvením.

Noční nákupy pro opozdilce, k dárkové kartě malá pozornost

Ti, kteří potřebují vyřešit vánoční nákupy na poslední chvíli, si mohou oddechnout. Těsně před Štědrým večerem, tj. 20.–23. prosince bude v centru probíhat Christmas Night Shopping s prodlouženou otevírací dobou prodejen až do 22.00 hod. V Centru Černý Most chtějí zákazníkům usnadnit nakupování, proto v těchto dnech budou v areálu centra k dispozici nákupní asistenti, kteří se postarají o odnos vánočních nákupů do vozů zákazníků.

Pokud si nejste jisti tím, co by vaše blízké o Vánocích potěšilo, v Centru Černý Most pro tyto případy připravili dárkovou kartu. Tu můžete pořídit na infostánku obchodního centra v hodnotě od 500 Kč do 3 500 Kč. Platbu dárkovou kartou akceptují všichni prodejci Centra Černý Most.

K nákupu dárkové karty v minimální hodnotě 1 000 Kč je v období od 30. listopadu do 23. prosince navíc pro každého připravena malá pozornost.

„Snažili jsme se našim zákazníkům vánoční přípravy co nejvíce zpříjemnit a věříme, že si v tomto období, které bývá často hektické, najdou čas na trošku relaxace a zábavy,“ říká Vendula Zímová, ředitelka Centra Černý Most.

Přehled vánočních akcí v Centru Černý Most

Mikulášská nadílka

5. 12. / 15–16 hod. a 17–18 hod. restaurační zóna, 16–17 hod. dětský koutek v Globus restauraci

Mikuláš na ledě

5. 12. 15.45–18.00 hod. / kluziště před západním vstupem / vstup zdarma pro děti v maskách

Vánoční dětské středy

4., 11. a 18. 12. / 16 hod. / Maxíkov / O vánočních zvycích a tradicích v různých koutech světa, včetně Česka

Vánoční workshopy s Helma models

15. 11. – 23. 12. / před obchodem Swarovski / 3D omalovánky a skládačky z papíru s motivy vánočních ozdob

Vánoční pěvecké sbory

6., 13. a 20. 12. / 17 hod. / u vánočního stromu v restaurační zóně

Česko zpívá koledy

11. 12. / 18 hod. / u vánočního stromu v restaurační zóně

Vánoční relax zóna TV Nova

16.–23. 12. / Central Plaza / Pohádkové příběhy

Živý betlém

13.–15. a 20.–22. 12. / 12–18 hod. / před západním vstupem

Kluziště

od 9. 11. / každý den 9–21 hod. (24. 12. 9–14 hod., 31. 12. 9–16 hod.) / před západním vstupem / půjčovna a brusírna bruslí, šatna a občerstvení

Bruslení pro děti zdarma

adventní úterky / 15.45–18 hod. / kluziště před západním vstupem / pro členy věrnostního programu

Kurzy ledního bruslení pro děti ve věku 5–12 let

pondělí nebo středa 25. 11.–12. 2. / s profesionálními instruktory / více informací a soutěž o dvě místa v kurzech zdarma na FB Centra Černý Most

Magická sněhová koule

19. 11. – 23. 12. / odpočinková zóna u Tezenis / obří sněžítko jako exkluzivní fotokoutek

Christmas Night Shopping

20.–23. 12. / prodloužená otevírací doba obchodů do 22 hod. / k dispozici nákupní asistenti, kteří vám pomohou odnést nákupy do vašeho vozu

Dárková balicí služba GIFTISIMO

11. 11. až 31. 12. / 10–18 hod. / vedle Starbucks

Adam Dudek, Michaela Matlasová

www.urw.com

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je předním globálním developerem a provozovatelem nákupních destinací. Její portfolio, jehož hodnota byla k 31. prosinci 2017 oceněna na 62 mld. eur, tvoří z 88 % komerční komplexy, ze 7 % kancelářské prostory a ze 6 % konferenční a kongresové prostory. Skupina vlastní a provozuje 102 nákupních center, z nichž 56 tvoří vlajková centra v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států amerických. Do nákupních center společnosti Unibail-Rodamco-Westfield každoročně zavítá 1,2 mld. návštěvníků. Díky unikátní platformě, kterou skupina Unibail-Rodamco-Westfield poskytuje maloobchodním značkám a pořadatelům eventů, se zákazníkům dostává jedinečných a stále nových zážitků. Společnost působí ve 13 zemích na dvou kontinentech. Se svým týmem 3 700 profesionálů, historií úspěšných projektů a špičkovým know-how má Unibail-Rodamco-Westfield ideální pozici pro realizaci projektů světové třídy na té nejvyšší úrovni. Skupina se ve svém odvětví může pochlubit množstvím připravovaných developerských projektů v hodnotě 13 mld. eur.

V souladu se svým programem Better Places 2030 společnost Unibail-Rodamco-Westfield vytváří „lepší místa“, která respektují nejvyšší ekologické standardy a zlepšují kvalitu života ve městě. Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je kotována na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW). Sekundárně se její Chess Depositary Interests (CDI) obchodují i v Austrálii. Skupina má rating A od agentur Standard & Poor’s, Moody’s a Fitch Ratings.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *