Síť Geis je opět hustší

Praha 19. září 2019

Na počátku září otevřel Geis novou systémovou pobočku pro balíkovou přepravu ve východních Čechách.

Stávající pobočka v Hradci Králové, která díky nárůstu počtu balíkových zásilek začínala být na pokraji kapacitních možností, předala nyní část svého regionu (okres Ústí nad Orlicí a Svitavy) nové pobočce. „Daný region nemá optimální dopravní dostupnost v podobě kvalitní silniční sítě, respektive je na všechny strany „daleko“. Hledali jsme proto optimální řešení obslužnosti, a rozhodli jsme se pro posílení sítě. Naše nová pobočka pro balíkovou přepravu je právě ve Svitavách,“ říká Josef Hodonský, regionální provozní ředitel Geis Parcel CZ.

Nová pobočka přinese zkrácení dojezdových vzdáleností a časů, zvýšení kapacity pro svoz zásilek od našich klientů v daném regionu i možnost prodloužení termínu pro zadávání objednávek. Velmi dobře vybavená pobočka má dostatečný počet nakládkových dveří ve zrekonstruované části depa a nově vybudované zázemí pro personál. „Věřím, že rozšíření sítě opět přispěje ke zvýšení kvality našich služeb ve východních Čechách,“ dodává Josef Hodonský.

Adresa nové pobočky: Dimitrovova 2270/16, 56802 Svitavy

Více informací na: www.geis-group.cz

Zdroj fot: Geis CZ.s.r.o.

Dana Samková

O skupině Geis

Skupina Geis má hlavní sídlo v německém Bad Neustadtu. Její historie se začala odvíjet již v roce 1945, kdy Hans Geis založil dopravní společnost. Během své existence se rozvinula v globálního poskytovatele komplexních logistických služeb. Skupinu vlastní a řídí po celou dobu rodina Geis. Dnes zaměstnává kolem 6 850 lidí a v roce 2018 vygeneroval obrat 955 milionů EUR.

Do skupiny patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Rakousku, Polsku, České republice a na Slovensku. Hlavní oblasti podnikání skupiny Geis jsou Road Services (balíkové / paletové / kusové / celovozové přepravy), Logistics Services (kontraktní logistika, výroba obalů) a Air+Sea Services (letecké a námořní přepravy, speciální projekty přeprav).

V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. a Geis Parcel SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby, a to od balíkových přeprav přes kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, kontraktní logistiku včetně vývoje a výroby obalů, od jednoduchého skladování až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává více než 1600 pracovníků na 42 pobočkách a v roce 2018 dosáhla obratu téměř 6 miliard CZK.

1 komentář: „Síť Geis je opět hustší

  • 21.9.2020 (14:59)
    Permalink

    Ano to, že to máme přímo pod domem a bordel je kolikrat pred 5 hodinou ranni je neuveritelne a bezohledne … byla to tu klidna lokalita a klidne bydleni …. co se tyce dodrzovani nocniho klidu ,
    To zde nikomu nic nerika … pokud se situace nezlepsi tak, aby nebyli obtezovani lide v okoli , situace se bude resit s hygienou .

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *