Felix Černoch: Bez ohledu na to, jak se budou věci dále vyvíjet …..

Praha 2. září 2019

… fanda právního státu s průchodnou spravedlností

Konečně!

Rozhodnutí na které se tak dlouho čekalo a jež by mělo vnést konečně do nich jasno, ne-li je definitivně vyřešit. Konečně tak ukončit nekonečné spekulace i spory, co bude až bude či co když nebude?

Konečně šance stáhnout nejen obvinění samo, ale hlavně to permanentní vinění aktéra na tapetě a následně všemi možnými i nemožnými médií vláčené téma do omrzenosti, skoro až otřepanosti.

Konečně konec opodstatněnosti činit z něj hlavní – ale vlastně jediný – programový bod opozičních bojovníků na politickém kolbišti jejich půtek s vládou, kterou by moc rádi sundali a nahradili mocí svou, leč zrovna to se jim až tak nedaří. A s touhle výbavou a zbrojí, navíc pod těmito zprofanovanými korouhvemi ani tak brzy, rychle a snadno nebude.

Konečně by se měl vytvořit prostor, aby státní orgány mohly fungovat jak mají a nebýt nepřetržitě obviňovány, že nekonají, a to v důsledku odvádění od práce nucením se stále bránit oněm samoúčelným útokům.

Konečně se snad Parlament může zabývat především tvorbou zákonů, než utrácet jak čas tak  své kapacity a síly nekonečným svoláváním zvláštních zasedání k předem prohraným

bitkám. Zůstal by dokonce i bez restů, jež mu zbyly po Jeho předchůdcích, že?

Konečně – uvidíme! Nebo zase ne? Cožpak zatvrzelci odkládají zbraně jen tak. Formálnímu znáním váhy práva, jež vzápětí obratně zpochybňují? Navzdory dříve hlásaným pravdám. Leč hlavně půjde o to, aby se hnuly ledy, když už pukají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *