Lukáš Nový posiluje představenstvo PROFI CREDITU

Praha, 24. července 2019

Lukáš Nový (42) byl zvolen novým členem představenstva poskytovatele nebankovních půjček v Česku. Stává se tak čtvrtým členem představenstva společnosti.

Lukáš Nový je finančním ředitelem PROFI CREDITu od března 2018. Předtím 14 let působil ve vysokých manažerských pozicích v oblasti finančního řízení a ve vedení firem působících v odvětvích jako potravinářství nebo automotive. Svou profesní dráhu nastartoval v oddělení daňových a právních služeb mezinárodní poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers. Lukáš Nový je absolventem Fakulty podnikohospodářské na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Marek Němčík

PROFI CREDIT Czech, a.s. je již od roku 2000 jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů nebankovních půjček. Je součástí úvěrové divize nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, v Rusku a na Filipínách. Pravidelně se umisťuje v žebříčku Českých 100 nejlepších. V roce 2018 jí ČNB udělila licenci, která potvrdila, že společnost splňuje přísná kritéria důvěryhodného poskytovatele půjček. Společnost podporuje nezaopatřené děti v rámci iniciativy Dětský úsměv s PROFI CREDIT.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *