Nové kanceláře společnosti cargo-partner v Austrálii, Spojených arabských emirátech, Malajsii a Rakousku

Vídeň, 21. července 2019

15. července 2019 otevřel mezinárodní poskytovatel dopravy a informační logistiky svou první kancelář v australském Melbourne. Společně s Dubají ve Spojených arabských emirátech přidává společnost další zemi do své sítě obchodního zastoupení a kanceláří podporujících klíčové zákazníky. Společnost cargo-partner navíc upevňuje svou stávající přítomnost v Rakousku a Malajsii.

Společnost cargo-partner je plně v souladu se svým programem mezinárodního růstu. Souběžně s posilováním sítě smluvní logisticky o nové sklady po celém světě se nepřetržitý růst společnosti projevuje také ve stále rostoucím počtu kanceláří na stávajících i nových trzích. Nejnovějším přírůstkem v celosvětové přítomnosti společnosti cargo-partner je australské Melbourne, které je plně funkční od 15. července. Zkušený tým společnosti cargo-partner zde nabízí komplexní škálu letecké, námořní a silniční dopravy, smluvní logistiku, celní a další služby s přidanou hodnotou.

Melbrourne není jedinou novou lokalitou v síti společnosti cargo-partner. V Malajsii na ostrově Penang zahájila společnost provoz kanceláře s prodejním a zákaznickým servisem, navíc ke své stávající kanceláři v Kuala Lumpuru, která byla založena v roce 2011. V Dubaji ve Spojených arabských emirátech otevřela společnost cargo-partner obchodní kancelář pro podporou klíčových zákazníků, aby lépe sloužila potřebám agentů a klientů v regionu. I přes svou narůstající celosvětovou přítomnost nepustil tento mezinárodní poskytovatel informační logistiky ze zřetele své počátky v Rakousku. Aby posílila svoji pozici na západě země, otevře společnost cargo-partner v srpnu novou kancelář v obci Wolfurt ve Vorarlbersku, nejzápadnější rakouské spolkové zemi.

Pan Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, říká k motivům probíhající expanze:  „V návaznosti na naši strategii organického růstu rozšiřujeme naše pokrytí v zemích, kde jsme již zavedeni, jako v poslední době ve vnitrozemí Číny, v Malajsii nebo západním Rakousku. Naše nové uspořádání v Dubaji poslouží rozvoji sítě našich globálních agentů v oblasti Perského zálivu a subsaharské Afriky. Rovněž bude podporovat některé z našich globálních klíčových zákazníků a partnerských dopravců a přispěje velkou hodnotou ke kvalitě našich služeb poskytovaných v této oblasti prostřednictvím agentů. V Austrálii jsme úspěšní již mnoho let, takže jsme se rozhodli vstoupit na tento trh s naší vlastní organizací.“

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá společnost střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2018 dosáhla obratu 735 milionů eur a na jejím úspěchu se podílelo 3000 zaměstnanců. cargo-partner oslavil v roce 2018 své 35 výročí.

Christina Kalløkken  / Director Corporate Communications & Marketing

cargo-partner GmbH

Airportstrasse, P.O. Box 1

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11322, Fax: +43 5 9888-11225

E-mail: christina.kalløkken@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *