Mezinárodní fotbalový turnaj exekutorských komor Eurodanubijského regionu

Srbsko, Bělehrad 7.  –  8. června 2019

Ve dnech  7. a 8. června 2019 proběhl pod záštitou ministryně spravedlnosti Republiky Srbsko, paní Nely Kuburovič, v Bělehradě Mezinárodní turnaj exekutorských komor Eurodanubijského regionu v  malém fotbale.  Tato akce se stala pokračováním  krásné tradice kolegiálního shromáždění a sportovní soutěže soudních exekutorů  zemí střední a jihovýchodní Evropy. Organizační zabezpečení v letošním roce bylo v gesci Komory soudních exekutorů Republiky Srbsko.

V tomto turnaji hrálo celkem osm týmů. Byly to týmy Bulharské republiky, České republiky, Republiky Černá Hora , Rumunska, Republiky Severní Makedonie, Moldavské republiky, tým Ministerstva spravedlnosti Republiky Srbsko a tým soudních exekutorů Republiky Srbsko .

Turnaj se konal v krásném sportovním areálu 1. ligy, fotbalového  klubu  Partizan Bělehrad. Pro účastníky to byla sportovní prestiž a také vysoké  privilegium hrát na tomto slavném stadionu. Ministryně spravedlnosti Republiky Srbsko paní  Nela Kuburović a náměstkyně ministryně spravedlnosti paní Jelena Deretić se zúčastnili turnaje společně s prezidentkou  Komory exekutorů  Srbska Alexandrou Tresnjev, prezidentem Komory exekutorů Severní  Makedonie Zoranem Dimovem,  prezidentem  Komory bulharských exekutorů, Georgi Dichevem a prezidentem Exekutorské komory České republiky, Vladimírem Plášilem.

Byla to bitva na hřišti  nejenom mezi týmy, ale  také s enormně horkým počasím. Hrálo se při průměrné teplotě  32 stupňů Celsia, podmínky byly pro hráče opravdu těžké. Tým, který se umístil na vrcholu a vyhrál Mezinárodní fotbalový turnaj, byl tým Exekutorské komory České republiky. Ve finále 3: 1 porazili  naši kolegové Severní Makedonii. Ve velké bitvě o třetí místo porazilo hostitelské Srbsko  tým Rumunska 4: 2.

Na pozvání prezidenta  Komory exekutorů Severní   Makedonie, Zorana Dimova, se bude  další  Mezinárodní fotbalový turnaj našich profesních komor konat v roce 2020. v hlavním městě Severní Makedonie, Skopje.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vzornou reprezentaci naší profesní komory a maximální odvedený výkon zúčastněným soudním exekutorům Mgr. Kamilu Brančíkovi, JUDr. Igoru Ivankovi, Mgr. Michalu Suchánkovi,  Mgr. Petru Pelikánovi, JUDr. Juraji Podkonickému, Ph.D., Mgr. Svatopluku Šůstkovi a jejich zaměstnancům .

Vladimír Plášil – prezident EK ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *