Geis – Rychleji k plnému výkonu

Praha 16. května 2019

Personální oddělení skupiny Geis připravují pravidelně adaptační školení pro nové zaměstnance. „Nová práce, nové prostředí, noví lidé – to nebývá pro většinu lidí komfortní situace. Většinou trvá delší dobu, než se zaměstnanci začlení naplno do pracovního procesu. Snažíme se, aby toto období bylo co nejkratší a proběhlo bezproblémově,“ říká Jaroslava Šindelářová, HR teamleader skupiny Geis v České republice. Součástí procesu integrace je i adaptační školení. Noví zaměstnanci mají možnost seznámit se s úspěšnou historií skupiny, pochopit její principy a fungování. Seznámí se se strukturou firmy a prací všech provozních i centrálních oddělení. „Prezentace jsou připraveny tak, aby byly pro nové zaměstnance zajímavé a přinesli jim důležité informace, které budou potřebovat pro další práci ve skupině,“ upřesňuje Jaroslava Šindelářová.

Součástí adaptačního školení je i návštěva centrálních překladišť a setkání s vedoucími klíčových centrálních oddělení, se kterými mohou probrat i konkrétní situace ze svých poboček. Hlavním cílem školení je získání co nejpřesnější představy o důležitosti a provázanosti jednotlivých procesů v rámci fungování společnosti.

Více informací na: www.geis-group.cz

Zdroj fot: Geis CZ s.r.o.

Dana Samková

O skupině Geis

Skupina Geis má hlavní sídlo v německém Bad Neustadtu. Její historie se začala odvíjet již v roce 1945, kdy Hans Geis založil dopravní společnost. Během své existence se rozvinula v globálního poskytovatele komplexních logistických služeb. Skupinu vlastní a řídí po celou dobu rodina Geis. Dnes zaměstnává kolem 6 850 lidí a v roce 2018 vygeneroval obrat 955 milionů EUR.

Do skupiny patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Rakousku, Polsku, České republice a na Slovensku. Hlavní oblasti podnikání skupiny Geis jsou Road Services (balíkové / paletové / kusové / celovozové přepravy), Logistics Services (kontraktní logistika, výroba obalů) a Air+Sea Services (letecké a námořní přepravy, speciální projekty přeprav).

V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. a Geis Parcel SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby, a to od balíkových přeprav přes kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, kontraktní logistiku včetně vývoje a výroby obalů, od jednoduchého skladování až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává více než 1600 pracovníků na 41 pobočkách a v roce 2018 dosáhla obratu téměř 6 miliard CZK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *