Štefan Margita zazpívá 15. května pro UNICEF

Praha 17. dubna 2019

Štefan Margita a hosté pro UNICEF

Srdečně Vás zveme na benefiční koncert Štefana Margity a jeho hostů pro UNICEF, který se uskuteční 15. května od 19:00 hodin v kostele sv. Šimona a Judy v Praze. Tenoristu Štefana Margitu a operní pěvkyni Kristýnu Vylíčilovou doprovodí Kühnův dětský sbor a Moravské klavírní trio. Na koncertu pro UNICEF zazní skladby od Antonína Dvořáka, P. I. Čajkovského, Bedřicha Smetany, Franze Lehára, George Gershwina, Giuseppe Verdiho a dalších.

Vstupenky v hodnotě 350 Kč, 500 Kč a 600 Kč můžete zakoupit zde. Výtěžek z koncertu podpoří děti ve válce, které v ozbrojeném konfliktu ztratily práva na zdraví, výživu, pitnou vodu, zdravotní péči i vzdělání. Každé šesté dítě na Zemi teď žije v oblasti války nebo ozbrojeného konfliktu. V aktuálních ozbrojených konfliktech je zapojeno nejvíce zemí za posledních třicet let.

Oblíbená trička UNICEF opět v prodeji

Modrá a bílá trička s logem UNICEF, dlouhodobý bestseller českého UNICEF, jsou nyní opět k dispozici v prodejně UNICEF (otevřeno každé úterý 11:00 – 18:00 a do konce dubna také každý čtvrtek  11:00 – 17:00) a na našem e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *