cargo-partner nabízí novou funkci rychlé objednávky přepravy

Vídeň, 12. dubna 2019

Pomocí modulu Transport  Order v platformě SPOT pro viditelnost a spolupráci mohou zákazníci společnosti cargo-partner jednoduše zadávat objednávky přepravy. Aby bylo vytvoření objednávky pro naše klienty ještě jednodušší a rychlejší, představila naše společnost funkci Quick Transport Order.

Společnost cargo-partner, která je poskytovatelem přepravních a informačně-logistických služeb používá platformu SPOT pro viditelnost a spolupráci v rámci managementu přepravy. Platforma poskytuje naprostou transparentnost a efektivní spolupráci napříč dodavatelským řetězcem. S modulem Transport Order v platformě SPOT mohou klienti cargo-partner a partneři této společnosti jednoduše zadat objednávku přepravy bez ohledu na časové pásmo, s menším rizikem chyb a výrazně rychleji než prostřednictvím emailu.

Aby bylo vytvoření objednávky ještě jednodušší, nabízí nyní cargo-partner novou funkci: Quick Transport Order. V porovnání se současnou standardní funkcí Transport Order je nová funkce pouze jednostránková, takže lze objednávku vytvořit během několika kliknutí. Tato nová funkce je vhodná pro veškeré typy letecké, námořní a silniční přepravy, jejichž součástí není nebezpečné zboží, pojištění přepravy, řízená teplota nebo další specifické požadavky na danou komoditu.

Novou funkci už začali používat první zákazníci a dokázala je přesvědčit o svých výhodách. „Potřebujeme často opakovanou přepravu, takže Quick Transport Order v platformě SPOT nám přijde skvělá. Můžeme v ní jednoduše zkopírovat údaje z předchozí objednávky do další. To nám ušetří spoustu času a pomáhá to předejít chybám. A s novou funkcí můžeme kopírovat objednávky ještě rychleji“, uvádí Michel Szczepanski, CEO společnosti PREMIUMPACK GmbH.

Platforma SPOT byla spuštěna v roce 2000 a od té doby v ní přibyly různé doplňující a vylepšující funkce. Je dostupná přes webový prohlížeč na jakémkoli zařízení i jako mobilní aplikace. Platforma SPOT byla původně jen jednoduchým nástrojem na sledování procesu, ovšem od té doby se rozrostla a nyní představuje komplexní systém správy dodavatelského řetězce, který obsahuje moduly, jako třeba objednávka, management přepravy, skladování, reporty nebo zásilka.

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá společnost střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2018 dosáhla obratu 735 milionů eur a na jejím úspěchu se podílelo 3000 zaměstnanců. cargo-partner oslavil v roce 2018 své 35 výročí.

Quick-Transport-Order EN

Quick-Transport-Order DT

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Christina Kalløkken  / Director Corporate Communications & Marketing

cargo-partner GmbH

Airportstrasse, P.O. Box 1

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11322, Fax: +43 5 9888-11225

E-mail: christina.kalløkken@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *