Jediná čokoládová zakysaná smetana na trhu, Krajanka Moje chvilka, rozšiřuje řadu o příchuť svěžího pomeranče

Praha  9. dubna 2019

V těchto dnech byla do prodeje uvedena novinka Krajanka Moje chvilka pomeranč. Jedná se o novou příchuť jediných čokoládových zakysaných smetan na trhu, která doplní řadu Moje chvilka karamel, višeň a extra čokoláda. Tyto čokoládové zakysané dezerty si našly své místo na stolech českých gurmánů a jsou určeny i náročným zákazníkům. Patří do rodiny výrobků značky Krajanka, jednoduše poctivá. Výrobce dbá na výběr surovin a poctivé zpracování výrobku. Plnou smetanovou chutí připomíná zákazníkům tradiční výrobky, vyráběné jednoduchými metodami našich maminek a babiček. Tento trend, tedy návrat k tradičnímu, se na trhu dá v současnosti i v rámci spotřebního chování sledovat dlouhodobě.

„Značka Krajanka je stálicí v sortimentu naší firmy. A protože je zákazníky vyhledávanou značkou, stále její portfolio rozšiřujeme,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Krajanka Moje chvilka je vyráběna podle tradičních receptur a z kvalitních ingrediencí. Pomerančová příchuť ji obohacuje o cizokrajný nádech, což ji činí velice lahodnou a svěží, ” dodává Martin Kincl.

Krajanka je na trhu již od roku 1992. V roce 2016 prodělala proměnu v designu svých obalů. Vyvíjí se také nové příchuti. Kvalitní hutný smetanový základ však zůstává. Novinka Krajanka Moje chvilka pomeranč bude na trhu za doporučenou cenu 15,90 Kč. Obsahuje až 10% pomerančové dužiny.

Kateřina Goroškov

ALIMPEX FOOD a.s. je společností zabývající se zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, mražených a nechlazených potravin. Od roku 2000 zahrnula firmy do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem jak z hlediska sortimentu, tak i obratu. Katalogová nabídka obsahuje více než 7000 položek výrobků. Společnost dodává na trh výrobky českých mlékáren, ale i vlastní značky: Balsýr, Blaník, Dr. Halíř, Krajanka, Krajanka mléčné, Krajánek, Milkin, Pâté du Chef a Polárka. Dále pak značky, které na trhu výhradně zastupuje, jako například EISKAFEE, Elinas nebo Philadelphia.

1 komentář: „Jediná čokoládová zakysaná smetana na trhu, Krajanka Moje chvilka, rozšiřuje řadu o příchuť svěžího pomeranče

  • 19.10.2019 (14:40)
    Permalink

    Krajánků máme moc rádi jen je mi líto že není víc příchutí. Třeba káva, borůvka, vanilka, malina.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *