Tradice Fernet Stock se převtělila do moderní lahve

Plzeň 8. dubna 2019

Výjimečnost, poctivost a originalita tradičního českého bylinného likéru Fernet Stock se převtělují do nové lahve a v atraktivní podobě míří nejen k mužům, ale i ženám. Rebranding drží krok s moderní dobou, co ale zůstává a bez čeho by se Fernet Stock neobešel, je tradiční ruční zpracování, přírodní složení a bohatá hořkobylinná chuť.

Tradici Fernet Stock začal psát Lionello Stock roku 1927 a od té doby byl Fernet Stock součástí mnohých příběhů. Díky zachování jeho poctivé receptury je Fernet Stock nejprodávanějším hořkobylinným likérem v Česku.  To, co dělá Fernet Stock opravdovým českým pokladem, je více než 90 let přetrvávající originální a nezaměnitelná chuť, která tkví v dlouhém procesu výroby. Teprve ve chvíli, kdy Fernet Stock dozrává k dokonalosti, stává se součástí i Vašich příběhů. Ať už samotný a nebo v podobě legendárního drinku Bavorák.

Tradiční chutě Fernet Stock Original a Fernet Stock Citrus doplní během dubna nová příchuť Fernet Stock Honey. Tři různé chutě – tři možnosti vybrat ideální dárek prémiového českého bylinného likéru pro své blízké. A pokud se nemůžete rozhodnout, který z nich bude nejlepší součástí vašich společných příběhů, máte možnost vyzkoušet jejich plnou chuť i chuť míchaných drinků na Manifesto Marketu, kde společnost Stock Plzeň – Božkov prezentuje své široké portfolio ve stánku Lionello’s Cocktails.

Fernet Stock Original


Originální hořkobylinná chuť získaná poctivou ruční prací se převlékla do nového kabátu. Nový design láhví posouvá Fernet Stock směrem k Vašim novým příběhům. Vychutnat si ho můžete v jeho ryzí podobě nebo jako jednu z vrstev míchaného drinku Fernet Stock Bavorák.

Obsah: 0,5 l

Doporučená cena: 179 Kč


Fernet Stock Citrus


Hořkobylinná chuť osvěžená citrusovou příchutí potěší ženy i muže. Nový design láhví posouvá Fernet Stock směrem k Vašim novým příběhům. Vychutnat si ho můžete v jeho ryzí podobě nebo jako součást míchaných drinků na ledu.

Obsah: 0,5 l

Doporučená cena: 179 Kč

Fernet Stock Honey

Zcela nová příchuť Fernet Stock Honey přináší jemnou nasládlou chuť bylin s minimální hořkostí, ze kterého se budou radovat zejména ženy. Skvěle chutná samotný, dobře vychlazený nebo s kostkou ledu. Nový Fernet Stock Honey v redesignovaných láhvích osladí příležitosti jako je Den matek, večer s přáteli, ale i další Vaše zážitky.

Obsah: 0,5 l

Doporučená cena: 179 Kč

Hana Pazderková

O společnosti STOCK Plzeň – Božkov:

Společnost STOCK Plzeň – Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již téměř 100 let přináší nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. S portfoliem čítajícím více než 70 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále dováží úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Společnost podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu. STOCK Plzeň-Božkov se snaží zvyšovat povědomí o zodpovědné konzumaci alkoholu i tím, že patří k zakládajícím členům Fóra PSR, které bojuje proti nadměrné konzumaci alkoholu a soustředí se na preventivní a vzdělávací projekty. www.stock.cz

O Stock Spirits Group

Stock Spirits je jednou z vůdčích společností obchodujících se značkovými lihovinami a likéry ve Střední a Východní Evropě a nabízí portfolio produktů, které jsou pevně zakořeněny v místní a regionální tradici. Kromě hlavních operací v Polsku, České republice, Slovensku, Itálii, Chorvatsku a Bosně a Hercegovině vyváží Stock Spirits své produkty i do dalších 50 zemí po celém světě. Celkový objem prodeje v současné době přesahuje 100 milionů litrů ročně. Výrobní závody společnosti Stock jsou lokalizovány v Polsku, České republice a Německu. Její hlavní značky zahrnují produkty vyráběné podle dlouholetých receptů, mezi nimiž najdeme například brandy Stock 84 či hořké likéry Fernet Stock a Limonce, jakož i moderní produkty, jako třeba vodky Stock Prestige a Żołᶏdkowa de Luxe. Společnost Stock je zapsána na hlavním trhu londýnské burzy cenných papírů. Za fiskální rok končící 30. září 2018 dosáhla celkových tržeb ve výši 282,4 milionů EUR a provozního zisku 48,7 milionů EUR. Více informací naleznete na www.stockspirits.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *