Diplomatic Cup 2019: diplomaté běží pro dobrou věc

Praha 15. března 2019

Dne 14. března 2019 se uskutečnilo v prostorách velvyslanectví Italské republiky slavnostní setkání k připravovanému  4. ročníku „Diplomatic Cup 2019“. Setkání se konalo pod záštitou JE Francesca Saverio Nisia

Diplomatic Cup je speciální kategorie O2 Pražské štafety. Je určen pro členy personálu zahraničních diplomatických misí, konzulárních úřadů, kulturních středisek cizích států, která působí samostatně a mezinárodních vládních organizací, resp. jejich úřadoven a pro zaměstnance Ministerstva zahraničních věcí, pod jehož záštitou se kategorie Diplomatic Cup koná.

Registrujte se na běh diplomatů, který je součástí tradiční O2 pražské štafety, organizované v rámci RunCzech běžecké série.

4. ročník Diplomatic Cupu, běžeckého závodu určeného pro členy diplomatických misí v České republice a zaměstnanců Ministerstva zahraničních věcí ČR, se uskuteční 26. června 2019. 

Již potřetí v řadě je charitativním partnerem Světlo pro svět. Část z registračního poplatku za startovní číslo bude věnována projektům Světla pro svět na pomoc lidem s postižením v nejméně rozvinutých zemích světa.

Jak registrace funguje:

1. Prosíme zvolte si úroveň vaší podpory a vyplňte jednoduchý registrační formulář zde (1 registrace = 1 štafeta).

2. Do 1 minuty dostanete automaticky generovaný e-mail s platebními údaji (prosíme zkontrolujte i spam box). Platbu můžete provést ve více částkách, od každého běžce zvlášť, použijte ale prosím u každé platby variabilní symbol, který vám byl zaslán v e-mailu. 

3. Charitativní kód štafety vám bude zaslán 24 hodin po připsání poslední části platby na náš bankovní účet. 

4. Každý z běžců pak uplatní svůj charitativní kód při registraci  na www.runczech.com.

V případě jakýchkoli dotazů k závodu nebo k procesu registrace prosím kontaktujte Pavlu Jirošovou, +420 608 225 628,  jirosova@svetloprosvet.cz

GDPR informace – jak zacházíme s vašimi osobními údaji se dozvíte zde.

Děkujeme Ministerstvu zahraničních věcí ČR i všem účastníkům, běžícím pro dobrou věc!

www.runczech.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *