cargo-partner otevírá další pobočku v Turecku

Vídeň, 7. března   2019

Otevřením třetí pobočky v Turecku pokračuje tento poskytovatel informační logistiky expanzi v této zemi. V návaznosti na úspěšný vstup na místní trh v létě 2018 bude v Burse 1. března 2019 otevřena další pobočka.

Méně než půl roku po založení prvních dvou poboček v Istanbulu a Mersinu otevře tento mezinárodní poskytovatel informačně-logistických služeb další pobočku v Burse, která je důležitou průmyslovou metropolí a zároveň čtvrtým největším městem v zemi. Po rozšíření své sítě v Turecku má nyní cargo-partner zastoupení ve více než 130 pobočkách ve 30 zemích. Společnost spustila svůj provoz v této zemi na Bosporu v září 2018 a ze svých poboček v Istanbulu a Mersinu nabízí svým zákazníkům v regionu kompletní portfolio služeb letecké, námořní a pozemní přepravy. Nadcházející rozšíření počtu poboček doplňuje tuto nabídku služeb.

S více než 80 miliony obyvatel je Turecko aktuálně sedmou největší národní ekonomikou a výrazně těží ze své výhodné zeměpisné polohy na křižovatce mezi Západem a Orientem. Dohromady Turecko sousedí s osmi dalšími státy a má v tomto regionu tradičně silné postavení. Díky výraznému ekonomickému vzestupu na přelomu tisíciletí si tato země až donedávna užívala přibližně 7% tempo růstu, a to i přesto, že jsou tyto údaje v současnosti zastíněny výzvami místního tržního prostředí. Kromě velkého počtu významných přístavů a početných projektů dopravní infrastruktury na sebe země nedávno upozornila postupným otevíráním nového letiště v Istanbulu. V závěrečné fázi svého zprovozňování by letiště mělo být největším na světě.

Společnost cargo-partner má aktuálně v Turecku 33 zaměstnanců – osmnáct v Istanbulu, jedenáct v Mersinu a čtyři v nově otevírané pobočce v Burse. Námořní a letecká řešení se řadí mezi nejžádanější služby a velkou část klientů cargo-partner v této zemi tvoří klienti z textilního, automobilového, ale i elektronického průmyslu. Kromě toho turecká pobočka cargo-partner řeší velké množství přepravních zakázek v kontejnerech s řízenou teplotou.

Stefan Krauter, výkonný ředitel společnosti cargo-partner, vysvětluje svou motivaci k rozšíření stávající sítě poboček a svá přání do budoucnosti: „V Turecku investujeme proto, že věříme, že se jedná o nadějnou ekonomiku s obzvláště výhodnou zeměpisnou polohou na křižovatce mezi Asií a Evropou. Rychlou realizaci akce jsme provedli po svědomitém a rozsáhlém vyhodnocení situace. Příjemné výsledky první poloviny roku s obratem 2,1 milionu eur naznačily správnost našeho rozhodnutí, o kterém svědčí i veškeré ukazatele. Jsme hrdí na práci svých místních týmů a těšíme se na udržitelný a pozitivní vývoj.“

New Office Bursa Turkey DT

New fficeBursaTurkey EN

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá společnost střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2018 dosáhla obratu 735 milionů eur a na jejím úspěchu se podílelo 3000 zaměstnanců. cargo-partner oslavil v roce 2018 své 35 výročí.

Christina Kalløkken  / Director Corporate Communications & Marketing

cargo-partner GmbH

Airportstrasse, P.O. Box 1

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11322, Fax: +43 5 9888-11225

E-mail: christina.kalløkken@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *