V Holešovicích se sejde více než 40 zemí světa i perly z Česka

Praha  28. ledna 2019

NECESTUJTE POUZE PRSTEM PO MAPĚ, CESTUJTE DOOPRAVDY

Tipy pro cestování a dovolené přinese i letos tradiční veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD. Na výstavišti v Holešovicích se od 21. do 24. 2. potkáte se zástupci z více než 40 zemí světa. Zajímá vás, kam se s nimi podíváte? Těšit se můžete na nabídku exotiky i krás tuzemských památek a českých hor.

VŮNĚ EXOTICKÝCH KRAJIN V ČELE S OSTROVY INDONÉSIE

Partnerskou zemí 28. ročníku se stala země více než 17 000 ostrovů – krásná Indonésie. Jaká skrývá tajemství? Přijďte je odhalit na stánek přímo ve středu Průmyslového paláce.

Z dalších exotických zemí se představí Thajsko, Čína, Dominikánská republika, Kuba, Mexiko, Sri Lanka či Palestina. Na veletrh se opět vrací Izrael a Indie, nově se pak představí JAR.

A TEĎ JEDNA DOBRÁ ZPRÁVA. PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BYL ZAHÁJEN! POŘIĎTE SI TU SVOU JIŽ DNES.

Veletrh je pro širokou veřejnost přístupný o víkendu 23. až 24. 2.

Švýcarsko představí novinky pro letošní letní sezonu

Láká vás pěší turisitka? Pak rozhodně nevynechte stánek Switzerland Tourism, který představí novinky pro letošní sezónu na téma Back to nature.

Pojeďte do KLDR s cestovní kanceláří NOMÁD

Evropa je pro vás malá? Vydejte se na cestu do KLDR, Japonska, Filipín či Polynésie. Bohatou nabídku zájezdů najdete u cestovní kanceláře NOMÁD, která je pravidelným účastníkem veletrhu již od jeho vzniku.

MALTA – ostrov, kde si každý najde to svoje
Ideálním místem pro turisty, kteří milují moře a pláže, rádi si dopřejí dobré jídlo, zajímají se o historii a rádi se pobaví na kulturní akci, je právě Malta. Přijďte si naplánovat dovolenou ve Středomoří do posledního detailu.

Více informací o veletrhu na www.holidayworld.cz.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *