Nové programové schéma Evropy 2: vrací se Zorka Hejdová, 3v1 budou vysílat late night show a Urban s Říbalem Večer na maXXimum

Praha 10. ledna 2019

Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, upravuje od nového roku své programové schéma.

Do rádia se vrací populární moderátorka Zorka Hejdová, která bude vysílat každý všední den od 18:00 do 20:00 hod. Po ní bude nově následovat Večer na maXXimum s Ondřejem Urbanem a Petrem Říbalem. V rámci nového programového schématu se také posouvá na pozdější čas show populární trojice 3v1 – Nikol Štíbrové, Veroniky Arichtevy a Martiny Pártlové. Nová late night show tak startuje po 22. hodině a slibuje ještě provokativnější obsah než doposud. Vysílání obohatí i vtipné rubriky s Chuckem Norrisem nebo Song za trest.

„Již koncem minulého roku jsme do vysílání nasadili tři nové rubriky, Hvězdnou radu Jakuba Koháka, rádiový formát stand-up show s názvem Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show a hudební rubriku Kultovka Evropy 2. Nyní přistupujeme k druhé fázi úpravy programového schématu a zaměřujeme se na podvečerní a večerní vysílací sloty a posílení víkendového programu,“ říká Martina Říhová, výkonná ředitelka Active.

Do všednodenního vysílání se vrací populární moderátorka Zorka Hejdová, která bude nyní provázet posluchače v čase 18.00 – 20.00 hod. Po ní bude následovat do 22.00 hod. tzv. Večer na maXXimum s moderátory Ondřejem Urbanem a Petrem Říbalem. V rámci tohoto večerního vysílání bude zařazena rovněž nová rubrika s názvem Song za trest.

Na pozdější čas se proto posouvá posluchačsky velmi oblíbená show známé herečky Veroniky Arichtevy, zpěvačky Martiny Pártlové a herečky a úspěšné influencerky Nikol Štíbrové. „U tohoto produktu dlouhodobě sledujeme zvýšený zájem nejen ze strany posluchačů, ale také ze strany zadavatelů reklamy. Zejména pak těch, kteří se rádi propojují se senzachtivým a provokativním obsahem a nebojí se riskovat,“ vysvětluje Říhová a dodává: „Právě proto jsme se rozhodli z večerní show udělat late night show vysílanou až po desáté hodině. Díky pozdějšímu vysílacímu času umožníme dámám plně rozvinout jejich dialogy, které jsou nejen velmi osobní a otevřené, ale také často velmi na hraně. Věřím, že tak do rádiového éteru dostaneme další unikátní a sexy obsah, který se bude líbit.

Do víkendového schématu pak Evropa 2 zařazuje rubriku Víkendový rockový hudební šrapnel a vtipy a postřehy s Chuckem Norrisem.

Zuzana Nevoralová

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *