DSA Mezinárodní Vánoční festival 2018

Praha 8. listopadu 2018

Asociace diplomatického sboru (DSA) pořádá i v letošním roce tradiční VÁNOČNÍ FESTIVAL. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se se zvyky, výrobky a pokrmy z mnoha různých zemí a zároveň nakoupit originální vánoční dárky. Přijďte v neděli 25. listopadu 2018 do hotelu Hilton, Pobřežní 1, Praha 8. Akce se koná v konferenčním sále od 10 do 16 hodin. Veškerý výtěžek bude věnován českým charitativním organizacím.

Asociace partnerů diplomatického sboru (DSA) pod záštitou první dámy Ivany Zemanové Vás opět srdečně zve na dobrodružnou cestu více než čtyřiceti mezinárodními komunitami a zeměmi po celém světě.

Diplomaté zpravidla v národních krojích budou na stáncích v konferenčním sále hotelu Hilton prodávat typické produkty ze svých zemí. Každý stánek Vás dozajista uchvátí jedinečnou atmosférou a vůněmi země, kterou zastupuje. Nekonečná pestrost kostýmů, cizokrajné vibrace, hudba a tanec jsou zárukou toho, že návštěva festivalu pro Vás bude neopakovatelným zážitkem a skvělou příležitostí k nákupu vánočních dárků. Vybrat si budete moci mezi delikatesami, hračkami, kosmetikou, módními doplňky, šperky, elektronikou i uměleckými předměty. Milovníci umění a tvořivosti si tak jistě přijdou na své. K vidění bude originální hedvábí, malování hennou či dekorativní vyřezávání. O nejmenší návštěvníky se v dětském koutku postarají zástupci hudební školy Music Academy of Prague. Děti budou mít možnost vyzkoušet si hru na různé hudební nástroje, sestrojit jednoduché perkuse a zazpívat si.

DSA festival je jednou z nejatraktivnějších vánočních akcí v České republice a každoročně přitahuje tisíce návštěvníků. Veškerý výtěžek z akce je věnován českým charitativním organizacím v České republice. A proto si nenechejte si Vánoční festival ujít i Vy!

Asociace DSA zásluhou návštěvníků festivalu vybrala od roku 2007 přes 66 miliónů korun, převážně díky prodeji vstupenek a předmětů na stáncích, internetové aukci a také od soukromých a firemních dárců. Asociace DSA podporuje například nemocnice, hospice ale i dětské domovy a komunitní centra. Odkazem Associace během více než dvaceti let charitativní činnosti stále zůstává snaha o sblížení a přátelství mezi rozdílnými kulturami se záměrem podpořit méně privilegované občany České republiky

Podrobnější informace o charitativní činnosti a individuálních dárcích naleznete na webových stránkách asociace DSA: http://www.dsaprague.org/  a na síti Facebook: www.facebook.com/dsaprague

Chcete-li ušetřit čas i peníze, zakupte si  vstupenku v předstihu za 100 Kč v síti Ticketstream www.ticketstream.cz  (Vánočni festival) nebo za 150 Kč na místě v den festivalu. Děti mladší 12 let mají vstup zdarma.

Kontakt pro charitativní organizace: Paní Claire Frijs-Madsen, charity@dsaprague.org
Více informací a formuláře žádosti naleznete na www.dsaprague.org/charities.

Termín uzávěrky pro podání grantové žádosti : 15. 1. 2019.

Kontakt pro dárce: Paní Jill Meron, info@dsaprague.org

Datum: neděle 25. listopadu 2018, od 10 do 16 hodin

Místo konání:  hotel Hilton, konferenční sál, Pobřežní 1, Praha 8

Vstupenky na www.ticketstream.cz

Pres release DSA Festiva 2018

www.dsaprague.org

Paní Alice Sheehan

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *