GEFCO zajistí i v budoucnu logistické toky pro společnost Decathlon

Praha 16. srpna 2018

Společnost GEFCO Velká Británie prodloužila smlouvu se společností Decathlon, lídrem v oblasti výroby sportovního vybavení i oblečení pro sport a volnočasové aktivity. Prodloužením smlouvy podpoří GEFCO plánovanou expanzi Decathlonu v období 2018 – 2019.

Schválení smlouvy předcházel úspěšný vývoj návrhu přepravy zboží do šesti národních obchodů společnosti Decathlon z logistického centra v Nothamptonu, který byl zahájen v červenci 2017.

V návaznosti na prodloužení smlouvy společnost GEFCO získala další logistické dráhy a nyní připravuje rozšíření a optimalizaci tras dodávek do nových prodejen Decathlon. Společnost GEFCO zároveň představila nový řídící nástroj KPI pro zajištění maximální viditelnosti dodávek v rámci projektu.

SKUPINA GEFCO

Skupina GEFCO navrhuje a zavádí flexibilní a inovativní řešení pro dodavatelské řetězce s cílem poskytování hodnoty svým klientům. Skupina buduje trvalou spolupráci se svými partnery založenou na vzájemné důvěře a sdíleném růstu. Postupným posouváním hranic se skupina GEFCO vyrovnává i s nejsložitějšími problémy v oblasti dodavatelských řetězců.

Skupina GEFCO působí ve 150 zemích a řadí se mezi 10 nejvýznamnějších poskytovatelů logistických služeb na evropském trhu. Společnost v roce 2016 dosáhla obratu ve výši 4,2 miliardy eur a zaměstnává 13 000 lidí náležejících k 90 národnostem. Skupina GEFCO rozvíjí své obchodní aktivity na pěti kontinentech prostřednictvím více než 300 provozních jednotek.

gefco.net

Tomáš Brada, Martina Beranová

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *