Český olympijský výbor slavnostně pokřtil publikaci PCHJONGČCHANG 2018

Praha 2. března  2018

Ve vydavatelství Mladá fronta vyšla  další oficiální publikace Českého olympijského výboru – PCHJONGČCHANG 2018. Vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy spolu s Českým olympijským výborem a českými olympioniky publikaci slavnostně pokřtilo  ve čtvrtek 1. března 2018.

Křest se uskutečnil za  účastí  autorů  knihy – fotografů Herberta Slavíka a Pavla  Lebedy, autora fejetonů Viliama Bucherta a autora doprovodných textů Michala Svobody spolu s předsedou ČOV Jiřím Kejvalem. Publikace prezentuje kompletní výsledkový servis olympijských her v Pchjongčchangu.

Anotace

Posledních deset let vycházejí oficiální publikace k olympijským hrám v nakladatelství Mladá fronta. I tentokrát spolupracujeme s Českým olympijským výborem. Kniha přináší největší okamžiky XXIII. zimních olympijských her Pchjongčchang 2018. Na čtenáře čeká seznámení se zimními sporty, největšími postavami sportovní historie, a to jak českými, tak i světovými. Přináší snímky špičkových sportovních fotografů pod vedením Herberta Slavíka, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstává divákům skrytá – zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců. Kromě výsledkového servisu se čtenáři jistě rádi začtou do nejdůležitějších příběhů, se které v průběhu her na sportovištích i mimo ně odehrály.

SP.

1 komentář: „Český olympijský výbor slavnostně pokřtil publikaci PCHJONGČCHANG 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *