Benefiční Vánoční večer pro Hellpes

Praha 17. prosince 2017

V restauraci Černý kohout se konal benefiční Vánoční večer pro Hellpes. Předvánoční akci pro asistenční psy přišla do vánočně vyzdobené restaurace, která již byla provoněná vánočním cukrovím,  podpořit například herečka, zpěvačka a moderátorka Michaela Dolinová, která po svém vystoupení hned odjížděla zpívat na ples na Žofíně. Zazpívat přišel i Bohuš Matuš, který s noblesou jeho vlastní zazpíval repertoár Karla Gotta a sklidil veliký aplaus i se závěrečným songem Kdepak ty ptáčku hnízdo máš.  Se svým 2 písněmi přišla potěšit i česká gospelová zpěvačka Leona Gyongyossi a po ní se publiku představil i Sámer Issa, který postupně mění své původní anglicky zpívané písničky za české a tak představil i novinku ze svého  připravovaného alba. Ve stylově vánočním oblečení přišel zazpívat i zpěvák a producent Martin France, který měl na sobě svítící vánoční svetr  a čepici, čímž přítomné hosty velmi mile překvapil.  Na akci dorazil i český Elvis v podání Jakuba Machuldy, který všechny roztleskal právě nesmrtelnými Elvisovými hity. Ze zpívajících interpretů měl ještě dorazit mladý Tomáš Ringel, ale jelikož jeho alternace v divadle onemocněla, dorazit nemohl a také vítězka Superstar Sabina Křováková, která volala produkci hodinu před koncertem, že je nemocná a zpívat nemůže.

V rámci večera ukázala i ředitelka organizace Hellpes Zuzana Daušová se svými psími svěřenci, co vše umí a jak jako asistenční psi, dokáží pomoci. Na závěr večera se losovaly i dárky v podobě voucherů na večeři pro dvě osoby do restaurace Černý kohout.

Byl to již v pořadí druhý benefiční večer pro Helppes, kam se do kasičky vhazovalo dobrovolné vstupné a tak se v následujících dnech zapečetěná kasa donese na Městskou část Praha 5, aby se zjistilo, kolik financí doputuje pro asistenční psy.

www.martinproduction.eu, www.martinfrance.cz

Martin  France

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *