Česko-kazachstánské podnikatelské fórum

Praha 13. prosince 2017

Dne 12. prosince 2017 se uskutečnilo v hotelu President Prague  Česko-kazachstánské podnikatelské fórum.

Na fóru vystoupili:  náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR Jiří Koliba, velvyslanec  Republiky Kazachstán v ČR Serzhan Abdykarimov, náměstek ministra pro investice a rozvoj Republiky Kazachstán Jerian Chairov,viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR František Chalupecký, předseda představenstva Zahraniční obchodní  komory Kazachstánu Ajan Erenov, viceprezident Hospodářské komory Bořivoj Minář, člen představenstva AMSP ČR Evžen Reitschlänger, ředitelka odboru pojištění vývozních úvěrů EGAP a.s., vedoucí oddělení exportního financování ČEB a.s., představitel CCG Trade and Development Corporation Lumír Šenkýř.

Na závěr fóra  bylo podepsáno Memorandum o spolupráci mezi Zahraniční komorou Kazachstánu a Komorou pro hospodářské styky se SNS s.o.k.  při založení společné Podnikatelské rady ČR-RK.

Po podpisu memoranda se uskutečnilo jednání zástupců českých a kazachstánských firem.

Kazakhstan Global Investment Roundtable

Kazachstan invites

SveP.

 

1 komentář: „Česko-kazachstánské podnikatelské fórum

  • 9.10.2018 (13:22)
    Permalink

    Získání legitimní půjčky bylo vždy velkým problémem pro klienty, kteří zoufale potřebují finanční pomoc. Otázka úvěru a kolaterálu je něco, na co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od soukromých věřitelů. mikro finanční pomocná společnost byla akreditována věřitelskou radou, která poskytuje úvěry místním i mezinárodním klientům za 3% úrokovou sazbu. kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: clark123156@gmail.com , whatsapp telefonní číslo: +18635356458

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *