Umět se Umět – nová platforma pro osobní rozvoj prostřednictvím pohybu

Praha 28. října 2017

UM UM, neboli Umět se umět je moderní, efektivní a přirozený způsob osobního rozvoje pohybem, vytvořený profesionálním tanečníkem a lektorem současného tance Milanem Odstrčilem. Jeho koncepce v sobě integruje více než 15 let aktivní kariéry na špičce české taneční scény, jevištní zkušenost získanou v průběhu více než 1500 odehraných představení (Státní opera Praha, ND – Laterna Magika, mezinárodní taneční soubor 420People) a také dlouholetou praxi lektora a pedagoga – především v tanečním Studiu Nové scény a na hereck29é konzervatoři.

Milan Odstrčil po odchodu ze souboru 420People učí lidi objevovat a používat svou jedinečnost skrze pohyb, ale také pracovat s emocemi tak, aby nenarušovaly vnitřní klid. Nabízí úplně jinou kombinaci zážitků, než na kterou jsme běžně zvyklí.

Cílem pohybově-vzdělávacího konceptu Umět se umět je najít vlastní přirozený projev, naučit se vnímat sebe skrze druhé a také zlepšení fyzické kondice. Metoda byla vytvořena pro všechny, kdo chtějí rozvíjet svůj um a naučit se efektivně propojit myšlení, emoce a city s pohybem a tělem.

Řečí předáváme pouze 7% informací a zbytek tvoří jazyk našeho těla. Ve skutečnosti tedy není ani tak důležité, co říkáme, ale především to, jak u toho vypadáme a jak se cítíme. Naučíme-li se efektivně spojit náš verbální projev s neverbálním, podaří-li se nám být doslova „ztělesněním“ toho, co chceme sdělit, našli jsme jednu z hlavních ingrediencí úspěchu.

Lidé si z každého setkání odnesou především to, jak se s námi cítili – zatímco většinu toho, co jsme jim říkali, pravděpodobně hned nebo velmi brzy zapomenou. Na tom, jaký dojem děláme na druhé, se proto určitě vyplatí pracovat.

Pestrou nabídku pro osobní rozvoj (nejen) pohybem nabízí UM UM LAB – prostor pro lidskou jedinečnost a pro svobodnou tvorbu – prostřednictvím pravidelných lekcí i workshopů.

Více informací o UM UM najdete zde:  www.umum.cz

FB: UM UM – umět se umět

Instagram: umet_se_umet

Tereza Hanusová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *