Kaufland má v nabídce exkluzivní kolekce vín Cultura Vini.

Praha 13. září 2017

Od ledna letošního roku mají zákazníci společnosti Kaufland Česká republika možnost setkat se na prodejnách s exkluzivní značkou vín – Cultura Vini. Odborníci na víno ze společnosti Kaufland sestavili pod touto značkou výběrovou řadu vín z celého světa. Pocházejí jak z menších farem, tak velkých vinařství. Tuto značku mohou zákazníci najít ve všech zemích, kde má Kaufland pobočky, nabídka se ale liší. V České republice je nicméně celá šíře sortimentu, kolem 30 typů vín.

Vína se prodávají za příznivé ceny a v odpovídající kvalitě. Například  Chardonnay z Chile je bílé suché víno, jedna z celosvětově nejoblíbenějších odrůd. Díky svému jihoamerickému původu se víno vyznačuje vůní tropických plodů a osvěžující kyselinkou.  Hodí se  ke kachně, rybám, mořským plodům a těstovinám. Lahev 750 ml je k dostání exkluzivně v prodejnách Kaufland za 64,90 Kč.

Kaufland má v nabídce řadu odborníky oceněných vín, své místo mají v sortimentu i luxusní a exkluzivní kolekce. Ve všech prodejnách Kauflandu v rámci České republiky mají zákazníci možnost v sobotu 11. listopadu zakoupit i vína svatomartinská a od 11 hodin je také mohou ve všech prodejnách i ochutnat.

JK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *