Felix Černoch: Pozice opozice

Aktuálně je symbolizovaná steskem nad předlohami zákonů, jež koalice hodila pod stůl. Především jimi zpracované a podané. Pak je divné, že paralelně s tím, věnovala plných 8 hodin exhibici kolem kauzy Babiš and Faltýnek, jak se trefně vyjádřil prezident republiky v rozhovoru s jistým panem Soukupem na TV Barrandov. Nicméně – bilancí času – nesrovnatelněně promarněného během uplynulých 4 let mlácením prázdné slámy na dtto téma či obstrukcemi podobného ražení o čemkoliv jiném – se zbavila seberealizačních možností mnohonásobně objemnějších. Co takhle zastěžovat si tak jednou zase pro změnu na sebe?

Přinejmenším se poučit pro blízkou a růžově viděnou budoucnost, kdy už má jasno s kým do vlády půjde a s kým ne? Jako by si mohla vybírat, když ještě ani nevstoupila do Poslanecké sněmovny! Konečně dosud neví, jak dopadne ve volbách, které se na úkor ANO rozhodla ovlivnit v předstihu. Pak je samozřejmě, že místo po jeho boku si tak dopředu zajišťuje.

1 komentář: „Felix Černoch: Pozice opozice

  • 9.9.2017 (9:25)
    Permalink

    Fascinují mne novinové titulky, z nichž se dovídám, kdo s kým (ne)půjde do koalice. Jak předčasné tlachání. Současní páni poslanci si ve své nabubřelosti snad ani neuvědomují, že jim národ (kéž by!!!) může vystavit účet a prostě je nebude volit. To jsem zvědavá, jaké koalice pak ti nezvolení budou uzavírat! Snad si popláčou v hospůdkách a zanadávají na hloupého voliče, který nepochopil jejich bohulibé záměry.
    Národe, jdi k volbám a přemýšlej, než vhodíš lístek do urny! Učiním totéž.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *